دستگاه پرس ضایعات کارتن کسب و کاری پرسود

دستگاه پرس ضایعات کارتن

دستگاه پرس ضایعات کارتن یکی از پر تقاضا ترین محصولات شرکت راهور صنعت زاگرس میباشد. چرا که امکان راه اندازی یک کسب و کار با سرمایه کم و پر سود را فراهم میکند. نیاز به وجود دستگاه های بازیافت در دنیای امروز بیشتر از هر زمان دیگری احساس میشود. چراکه بازیفات کمک شایانی به حفظ محیط زیست میکند و هزینه تولید را به صورت چشمگیری کاهش میدهد.

بدیهی است که باید کارتن ( یا هر شعی قابل بازیافت ) برای بازیافت به کارخانه برگردد ولی این برگشت با چالش هایی مواجه است. کارتن به نسبت وزنی که دارد فضایی بسیار زیادی را اشغال میکند. اینجاست که این دستگاه نفش اساسی خود را در این کسب و کار ایفا میکند. پرس کردن و کم کردن حجم کارتن کار را برای حمل به کارخانه و بازیافت بسیار آسان میکند و میشود گفت که صنعت بازیافت بدونه دستگاه پرس بی معنی است.

خرید دستگاه پرس ضایعات کارتن

از مهمترین تجهیزاتی که برای بازیافت کارتن و مقوا نیاز داریم، دستگاه پرس ضایعات کارتن. به طوریکه بدون وجود آن، عملاً کار بازیافت بسیار سخت خواهد شد. همانطور که اشاره شد این دستگاه می تواند کارتن را به هم فشرده کرده و حجم فضای اشغال شده توسط ضایعات را کاهش می دهد و حمل و نقل به کارخانجات بازیافت را آسان می نماید.

که این کارتن ها برای ساخت بسیاری از محصولات مانند کاغذ دیواری، دستمال کاغذی و کاغذ های نو مفید عمل کند. شرکت راهور صنعت زاگرس در ارائه و فروش دستگاه پرس کارتن جزء معتبرترین سازندگان و طراحان به روز دستگاه های بازیافت محسوب می شود. جهت خرید تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه پرس ضایعات کارتن

قیمت دستگاه پرس ضایعات کارتن رابطه مستقیم با ویژگی ها آن دارد. یکی از مهم ترینِ این موارد ظرفیت میباشد که تاثیر مستقیم بر قیمت دارد. موارد مهم دیگری نیز وجود دارد از جمله توان موتور و برند دستگاه. این دستگاه به صورت عمومی و افقی تولید میشود که نوع افقی نیاز به فضای بیشتری دارد.

عامل دیگری که در قیمت تاثیر دارد هیدرولیکی بودن یا مکانیکی بودن آن است که به تبع دستگاه پرس کارتن هیدرولیکی مدل با کیفیت تری میباشد. شرکت راهور صنعت زاگرس افتخار این را داشته که یکی از با کیفیت ترین نسخه این دستگاه را با قیمتی منطقی در بازار ایران تولید کند.

کلام آخر

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کاری با سرمایه پایین و بازدهی بالا میباشید. این دستگاه میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. اگر نیاز به مشاوره تخصیی یا اطلاع از قیمت دقیق محصولات ما مثل دستگاه لب پیچ قابلمه و … داشتین. کافیست با ما تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره تخصصی دریافت کنید.

4 Comments

 1. هادی گفت:

  قیمت پرس ضایعات کارتن رو نزاشتین

 2. Ahmad گفت:

  ممنون از مقاله خوبتون درباره دستگاه پرس ضایعات کارتن

 3. مجتبی مسعودی گفت:

  قیمت چنده

 4. مجتبی مسعودی گفت:

  دستگاه پرس کارتن وضایعات چند است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.